Frenchasing - Şila Künefe

Frenchasing Hakkında

Türkiyede künefe, bilinen, sevilen ve tercih edilen bir ürün olmasına rağmen bölgesel olarak İstanbulu veya tüm Türkiyeyi ele aldığımızda, çok yaygın değildir, bütün semtlerde, dönerciler, hamburgerciler, pizzacılar ve benzer restorantlar mevcuttur fakat künefe heryerde yoktur.
Sektörde hala künefe alanında büyük bir açık vardır, buda bizim işletmecilerimiz için büyük bir fırsattır.
Şila Künefe, bayilerinden reklam bedeli ve cirodan pay almamaktadır ve restorantlarımızda kullanılan temel malzemelerin marka ve standartlarının degiştirilmemesi sözünü alarak künefe malzemeleri, baskılı reklam ve abalaj ürünleri dışında diğer ürünleri bayilerimiz anlaşmalı olduğumuz gıda distiribitöründen temin etmektedir, buda bayilerimizin en kaliteli malzemeleri en iyi fiyattan aracısız almasını sağlamaktadır.

Şila Künefeden BAYİLİK ALMA AVANTAJLARI

KAZANDIRAN BİR İŞ MODELİ

Düşük açılış maliyetleri ile başarısını kanıtlamış bir iş modeline sahip olmanızı sağlıyoruz ve en kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlardan sizlere sunuyoruz.

YATIRIMINIZIN JET HIZINDA GERİ DÖNÜŞ SÜRESİ (PAYBACK PERİOD)

Büyük kampanyamız ile franchise almak için bize ödediğiniz toplam yatırımınız üç ila dört ay arasında size net kar olarak geri döner.

GURME LEZZETLER

Şila Künefe, yılların vermiş olduğu tecrübe ile kurulduğu günden bugüne kadar, lezzet, hijyen ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olup herzaman en kaliteli gıda malzemelerini kullanmıştır,

PERSONEL EĞİTİM DESTEĞİ

Franchise sözleşmemiz imzalandıktan sonra ortalama 25 iş günü içinde dükkanın açılış hazırlığı tamamlanmış olur. Operasyon ekibi tarafından kontrol edilip açılmaya hazır olan dükkan, destek ekibimiz ile beraber açılır ve satışa başlar, destek ekibimiz sizlere restoran içi süreçlerimizi, standartlarımızı ve yönetim şeklimizi tam olarak öğretirler.

HERZAMAN YANINIZDAYIZ

Dükkanınızın açılışı ile birlikte sizin şubenizle ilgili tüm süreçleri takip edip sistemin sorunsuz işlemesini sağlıyoruz ve 7/24 destek veriyoruz.

REKLAM DESTEĞİ

Gazetelerde, dergilerde, billboardlarda, sosyal medyada ve ulusal televizyon kanallarında sık sık reklamlarımız yayınlanıyor, buda marka bilinilirliğine katkı sağlamaktadır.

--NERDEN BAŞLAMALIYIM

Bu işi yapmaya karar verdiğinizde, bulunduğunuz ilde veya ilçede bir dükkan bulmanız gerekiyor, beğendiğiniz ve aklınıza yatan bir dükkan bulduğunuzda dükkanı tutmuyorsunuz, kaporada vermiyorsunuz, dükkanın içerden ve dışardan fotoğraflarını çekip fotograflari ve dükkan adresini 0533 671 34 63 numarali hattımıza gönderiyorsunuz, gerekli fotograflari ve adresi bize gonderdikten sonra 24 saat içersinde arkadaşlarımız size olumlu veya olumsuz dönüş yapıyorlar, olumlu cevap almanız durumunda dükkanı tutuyorsunuz, dükkanınızı tuttuktan bir gün sonra franchise yetkilisi arkadaslarımız bulundugunuz ile geliyor ve bizimle iki tarafında haklarını koruyan bir franchise sözleşmesi imzalıyorsunuz.

--YER ŞEÇİMİ

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları, gıda sektörüne uygun bölgeler, dükkan açılacak mekanda aranan özellikler arasındadır. Dükkan açılacak lokasyon ŞİLA KÜNEFE yetkilileri tarafından onaylanmasının akabinde kiralanır.

--KAÇ METREKARE BİR DÜKKAN LAZIM

Minimum 50 m2 ile 100 m2 arasında olması gerekmektedir.

--KONSEPT NASIL OLMALIDIR ?

Firmamızca belirlenmiş olan konsept olmalıdır.

--DEMİRBAŞLAR VE EKİPMANLAR BİZE NASIL ULAŞIR

Franchise sözleşmemiz imzalandıktan sonra maksimum 15 gün içersinde bütün demirbaş ve ekipmanlarınız size kargo ile ulaşıyor, kargo ücretleri alıcıya aittir.

--ÜRÜNLER BİZE NASIL ULAŞIR ?

Künefe malzemeleri ve logolu ambalaj malzemeleri bir gün öncesinden sipariş verdiğiniz takdirde kargoya verilir, size kargo aracılığıyla ulaştırılır.

--BAYİ İLE MARKA ARASINDAKİ MESAFE NE KADAR OLMALIDIR ?

Mesafe sınırı yoktur. Türkiyenin 81 iline teslimat sağlanabiliyor. 


--ÜRÜNÜN YANINDA EKSTRA ÜRÜN SATILABİLİR Mİ ?

İstediğiniz ürünü satmak tamamen sizin insiyatifinize kalmıstır..

--DEVİR YAPABİLİRMİYİZ?

Evet yapabilirsiniz.
--KAPATMAMIZ DURUMUNDA HERHANGİ BİR TAZMİNAT VEYA CAZAİ BEDEL VARMI

İstediğiniz zaman kapatabilirsiniz hiçbirşekilde tazminat veya cezai bedel bulunmamaktadır.
--AÇILIŞ

Franchise sözleşmemiz imzalandıktan sonra ortalama 30 iş günü içinde dükkanın açılış hazırlığı tamamlanmış olur. Operasyon ekibi tarafından kontrol edilip açılmaya hazır olan dükkan, destek ekibi ile beraber satışa başlar.

  • Adres

    İnönü Mah. Kayışdağı Cad. No : 254 Ataşehir / İstanbul

  • Telefon

    +90 216 217 01 03

  • Email

    info@silakunefe.com